پی اچ دی پروپوزال
اپلای دکتری

انجام ویرایش پایان نامه دکتری

انجام ویرایش رایگان پایان نامه دکتری (فقط صوتی)

Free phd dissertation – proposal edit

در ادامه خدمات پی اچ دی پروپوزال و پیرو درخواست های بسیار زیادی که در این زمینه هست و در راستای درک نیازی که به ادیت طرح های پژوهشی دوره دکتری وجود دارد، این مجموعه بدون دریافت هیچگونه وجهی و صرفا جهت مشارکت علمی، آماده همراهی در ویرایش و ارتقای طرح های پژوهشی دکتری است.

انجام ویرایش پایان نامه یکی از دغدغه هایی هست که پس از نگارش هر بخش یا فصل از رساله، دانشجوی دکتری با آن دست به گریبان است. اساسا شاید نتوان انتظار داشت که یک پروپوزال دوره دکتری یا حتی DBA بدون نیاز به تغییر و ریوایز، به مرحله تصویب و تایید نهایی برسد، اما همیشه نگاه ریزبینانه به نگرش پشت نقطه نظرات اساتید و کامنت های دریافت شده میتواند راه تایید فصلی از پایان نامه یا پروپوزال دکتری را ساده تر سازد.

در حال حاضر از خدمت فقط مختص طرح های ذیل میباشد:

ـ پروپوزال دوره دکتری در رشته گرایش های تحت پوشش مجموعه

ـ فصول مختلف رساله دکتری

ـ پرسشنامه آماری

ـ سوالات مصاحبه

ـ روش گراندد تئوری

ـ ریسرچ پروپوزال دکتری

ـ پروپوزال اپلای دکتری

ـ و هر بخش جزئی از پروپوزال یا رساله دوره دکتری و DBA

شرایط ویرایش پروپوزال یا رساله دکتری

مقصود از ویرایش رایگان طرح های پژوهشی دکتری، توضیح و تفسیر اشکالات، روش رفع ایرادات، منابع پیشنهادی برای رفع ایراد پروپوزال و یا فصول رساله و مانند آن میباشد که توسط پی اچ دی پروپوزال ارائه میشود. این سطح از ویرایش ها و راهنمایی های رایگان مبتنی بر آن، فقط بصورت صوتی و از طریق پیام رسان تلگرام ( ۴۳۸۴۲۹۱-۰۹۱۲ ) ارائه میشود.

همچنین قبل از ارائه طرح پژوهشی برای دانشگاه، میتوانید کامنت و نظر پی اچ دی پروپوزال را در خصوص رساله دکتری خود جویا شوید. مقصود از نظر، توضیح، تفسیر و راهنمایی های مرتبط با ارتقای طرح دکتری است. این خدمت کاملا رایگان است.

انجام ویرایش پایان نامه دکتری
5 (100%) 1 vote

پیشنهاد پی اچ دی پروپوزال برای شما: