پی اچ دی پروپوزال
اپلای دکتری

ایران داک گنج ثبت پایان نامه پیشینه pishine

معرفی وب سایت ایران داک گنج ثبت پایان نامه پیشینه pishine

ایران داک گنج ثبت پایان نامه پیشینه Pishine

ایرانداک پژوهشگاه علوم و فناوری ایران است. برای ثبت پایان نامه، گرفتن تاییدیه تکراری نبودن موضوع پایان نامه به سایت ثبت پایان نامه های کارشناسی ارشد وارد میشویم. ایران داک پیشینه و ادبیات پژوهشی و سوابق داخلی تحقیق را در اختیار قرار میدهد. با ورود به سایت ایران داک به سوابق و گنج موضوعی پیشینه تحقیق مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دست می یابیم. دوره های آموزشی مربوط به انجام پایان نامه، نوشتن پروپوزال، نوشتن مقالات ISI و دیگر دوره های آموزشی مرتبط با دفاع از پایان نامه و رساله های کارشناسی ارشد و دکتری نیز باب دیگری از گنج ایران داک هستند. در سایت ایران داک همچنین با همانندجویی در نوشتارهای علمی آشنا میشویم. همانندجویی به این معنی است که چه تحقیقات مرتبط و سوابقی مانند و مشابه پایان نامه، مقاله، پروژه و سمینار دانشگاهی ما در نظام دانشگاهی کشور انجام شده است. به محض اینکه قدم در راه انتخاب موضوع پایان نامه گذاشتیم، باید موضوع انتخابی خود را همانندجویی کنیم، اگر تکراری نبودن آن تایید شد، میباید نسبت به ثبت موضوع پایان نامه و تحقیق خود در سایت ایران داک اقدام کنیم؛ این کار دو حسن دارد؛ اینکه موضوع پایان نامه ما به اسم ما ثبت میشود، تاریخ ثبت مشخص است و به نوعی امتیاز آن به نام ما ثبت میشود، دوم اینکه از تکراری شدن موضوعات پایان نامه و رساله ها جلوگیری میکند. همچنین در این لینک میتوانید چند نمونه پروپوزال آماده مدیریت دانلود کنید.

سامانه عرضه و تقاضای پژوهشی ( ساعت )

سامانه عرضه و تقاضای پژوهش سایت تبادل میان درخواست‌کننده و عرضه‌کننده پژوهش که افزایش بهره‌وری ملی را با شبکه‌سازی میان نیازها و پژوهش‌ها پی‌می‌گیرد. این سامانه پیوند میان پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی را با نیازهای پژوهشی سازمان‌ها دنبال می‌کند. سازمان‌ها می‌توانند در این سامانه، درخواست‌ها و حمایت‌های خود را به آگاهی پژوهشگران برسانند که محور و موضوع پژوهش، تأمین منابع مالی، خدمات مشاوره، تأمین تجهیزات و سخت‌افزار، تأمین اطلاعات و مانند آنها را در بر دارد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌توانند توانمندی‌ها و گرایش‌های پژوهشی خود را به همراه حمایت‌هایی که برای پی‌گیری آنها نیاز دارند، به آگاهی سازمان‌ها برسانند (برگرفته از: سایت ایران داک)

معرفی وب سایت سامانه‌ی پیشینه‌ی پژوهش

در صورتی که تحقیقی در دست اجرا دارید؛ قصد انجام پایان نامه، رساله و مقاله ای دارید، حتما در سایت پیشینه پژوهش ثبت نام کنید. همچنین میتوانید از سایت پی اچ دی پروپوزال، Pishine گردآوری شده پایان نامه، رساله یا مقاله خود را دریافت نمایید. یا با دانلود نمونه محتوای فصل دوم پایان نامه خود از پیشینه تحقیقات خود آگاه شوید و استناد نمایید. سامانه‌ی پیشینه‌ی پژوهش به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران کمک می‌کند تا از پیشینه‌ی موضوع پژوهش خود، به ویژه در پایان‌نامه‌ها و رساله‌های انجام شده در کشور آگاهی یابند و از کار دوباره پرهیز کنند ( برگرفته از؛ سایت Pishine ایران داک )

لینک دانلود رایگان یک نمونه پیشینه ( Pishine ) در محتوای فصل دوم رساله 

 

ایران داک پیشینه,نحوه ثبت پایان نامه در ایران داک,ورود به سایت ایران داک,ثبت نام در سایت ایران داک,ایران داک گنج,تکراری نبودن موضوع پایان نامه در ایران داک,سایت ثبت پایان نامه های کارشناسی ارشد,جستجوی پایان نامه
ایران داک پیشینه,نحوه ثبت پایان نامه در ایران داک,ورود به سایت ایران داک,ثبت نام در سایت ایران داک,ایران داک گنج,تکراری نبودن موضوع پایان نامه در ایران داک,سایت ثبت پایان نامه های کارشناسی ارشد,جستجوی پایان نامه

ایران داک گنج ثبت پایان نامه پیشینه pishine
4 (80%) 3 votes