پی اچ دی پروپوزال
اپلای دکتری

درباره ما

درباره پی اچ دی پروپوزال؛ مشاور امین و شریف پایان نامه شما

پی اچ دی پروپوزال جهت پاسخگویی به نیاز دانشجویان، محققین و پژوهشگران ساخته شده و روزانه مقالات آموزشی و مطالب آن بروزسازی میشود. لذا نیاز شما مهمترین فلسفه این پایگاه داده آنلاین است. انجام پروپوزال، پرسشنامه، فصل ها و بالاخره دفاع از یک پایان نامه نیاز به یک دستیار دارد. نوشتن پروپوزال که مبدا طراحی پایان نامه است با راهنمایی و مشاوره فرد متخصص و کارآشنا روال آسان تری پیدا میکند. فصل اول پایان نامه که مقدمات و کلیات پایان نامه است مروری بر خود پروپوزال است با فرق ها و تفاوت هایی، فصل دوم که ادبیات پژوهش و سوابق و پیشینه تحقیق (Literature Review) هست، مرور چارچوب نظری تحقیق است که محقق با جمع آوری پیشینه و سابقه مرتبط، جدول گذاری و ارجاع دهی های دقیق میتواند نقش موثری در انجام آن ایفا کند، فصل سوم فصل روش تحقیق پایان نامه، فصل چهارم تجزیه و تحلیل آماری و در پایان، فصل پنجم نیز نتیجه گیری و پیشنهادات تحقیق در پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری است.

هر یک از این فصل ها دارای بخش های درونی متفاوتی هم هست، مثلا برای تهیه فصل سوم پایان نامه ما نیاز به طراحی یک نمونه پرسشنامه محقق ساخته (Made Questionnaire) داریم و در فصل های دیگر نیز اجزای دیگری نیاز هست.

هدف ما همکاری پژوهشی برای اجرایی سازی رساله های کارشناسی ارشد و دکتری است. سایت پی اچ دی پروپوزال با تیم پژوهشی معتبر و متخصص خود،آماده همراهی و همکاری در پایانی سازی هر یک از فصل ها و بخش های پایان نامه در زمانبندی سریع و قطعی است. برای سفارش هر یک از بخش ها و شروع همکاری فقط کافی است به بخش سفارش مراجعه کنید.

در حال حاضر پی اچ دی پروپوزال در رشته گرایش های مدیریت و صنایع آماده ارائه خدمات مشاوره علمی پژوهشی مربوط به اجرای مقاله، سمینار، پروژه، پایان نامه، پاورپوینت، تحلیل آماری، پرسشنامه آماری و سایر پژوهشی های علمی با زمانبندی و هزینه مناسب است.

ارزیابی کیفیت محتوا

پیشنهاد پی اچ دی پروپوزال برای شما: