پی اچ دی پروپوزال
مشاوره پروپوزال و پایان نامه دکتری مدیریت

قیمت و هزینه انجام پروپوزال پایان نامه

نگارش پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

کارشناسی هزینه انجام پروژه کارشناسی ارشد مدیریت

طوری شده که برای برآورد هزینه پروژه هم باید یه کارشناس تعیین بشه و کارشناسی صورت بگیره. من خودم کارشناسی ارشد مدیریت میخونم یه سمینار داشتم رفتم انقلاب هزینه انجام تحقیق دانشجویی پروژه سمینار رو جویا شدم قیمت انجام مقاله و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری و همه تو رشته های مهندسی عمران گرفته تا کارشناسی ارشد برق و معماری و مدیریت و صنایع همه تعرفه مانند مشخص بود ای کاش هیچ وقت پروژه ای نداشتم که انجام بدم؛ آره اینو اون زمانی که دست به کار نشده بودم میگفتم..

قیمت و هزینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت

حالا قدم اولو برداشتم، فهمیدم قیمت و هزینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت چنده، فهمیدم انجام پایان نامه با چه هزینه ای ممکنه، هزینه نوشتن پروپوزال پایان نامه برام معنی پیدا کرده بود.. به خودم اومدم.. از چند تا سایت مطرح مثل SID و ENSANI و غیره که منابع خوبی داشتن شروع کردم چند نمونه مقاله کامل فارسی دانلود کردم، گذرا چند نمونه رو که به موضوع و عنوان پایان نامه ام شبیه بود بررسی کردم و خوندم، آره داش من شروع کردم به نوشتن پایان نامه ام قیمت رو فهمیدم. دوستم پرسید هزینه پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد چقدر بود؟ یکی پرسید برای سفارش پایان نامه باید چقدر بپردازم اصلا کجا باید سفارش نوشتن یه پایان نامه صفر تا ضد رو بدم؟ بهترین موسسه انجام پایان نامه تو اصفهان و تهران کجاست؟ همه اینا رو شنیدم نشستم براشون صفر تا ۱۰۰ رو بازگو کردم..

گام به گام انجام پایان نامه

دوستان بیاید بشینید منابع رو بخونید، نت برداری کنید، منابع روش تحقیق مربوط به نوشتن پایان نامه رو از سایت های معتبری مثل PHDPROPOSAL.IR دانلود کنید خیلیاش رایگان هستن؛ آره موسسه مشاوره پایان نامه خودمون هستیم! گام به گام انجام پایان نامه خودمونیم؛ سفارش انجام سمینار و پایان نامه و پروپوزال رو باید به خودمون بدیم، کتابهای روش تحقیق مثل کتاب دکتر دلاور و هومن خیلی خوب روش نگارش پایان نامه رو توضیح دادن، گرچه کتابهای زردی هم هستن که در رابطه با نگارش پایان نامه، مقاله ISI-ISC و انجام پروژه نوشته شدن اما نوشته های معتبر هم زیادن. اینه که سفارش پروپوزال رو به خودمون بدیم و قیمت و هزینه رو از خودمون جویا بشیم، اینه که تعرفه خودمون رو باید در وقتی که برای نوشتن پایان نامه میذاریم بدونیم.

از اساتید کمک بگیریم

در واقع، هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد معادل همون نسبت تلاشی هست که برای شروع کار لازم داریم. استارت که بزنیم و از اساتید کمک بگیریم همه چی حل میشه. قیمت نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد معادل تعهد ما در پیدا کردن منابع از سایت های مرجع مثل پی اچ دی پروپوزال هست و همچنین اگه کمی سواد انگلیسی و لاتین داشته باشیم منابع و ایبوک های خوبی برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه هست که کمک خیلی خوبی میکنه و اینجوری میتونیم هم پروژه مونو کارشناسی کنیم، هم روانشناسی کنیم و هم بر اجرایی شدنش مدیریت جامع داشته باشیم و با وجودیکه دکتری نداریم اما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد خودمون دکتری پیدا کنیم.

نتیجه گیری

گرچه راهنمایی و مشاوره و مشورت در انجام پایان نامه هم شاید جایز باشه تا بتونیم ایراداتمونو از افرادی که واقعا خبره و کارکشته و قابل اعتماد هستن جویا بشیم و بصورت خصوصی اونچه رو که باید بیاموزیم و از آموزش ها بهره مند بشیم. در این مسیر سایت پی اچ دی پروپوزال همراه شماست تا به شما روش نگارش، شیوه انجام و سبک به ثمر رسوندن یک پایان نامه عالی با بخش هایی مثل فصل اول، فصل دوم، فصل سوم که روش تحقیق هست و پرسشنامه محقق ساخته یا استاندارد رو تو دل خودش داره، فصل چهارم که تجزیه و تحلیل آماری و نهایتا فصل پنجم که نتیجه گیری و پیشنهادات است رو بیاموزه.

با ما همراه باشید و دلنوشته های دانشجویی و دانشگاهی خودتونو در حوالی نوشتن پروپوزال و پایان نامه برامون بفرستین

مقالات آموزشی مرتبط