پی اچ دی پروپوزال
اپلای دکتری

مشاوران شریف انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه و پروپوزال ارشد

مشاوران شریف انجام پایان نامه ارشد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در شرایطی که آگاهی کافی از روش تحقیق وجود ندارد کاری بس دشوار بنظر میرسد. فرض کنید ترم سوم کارشناسی ارشد هستید و قصد انتخاب واحد پایان نامه دارید، ابتدا باید طرح پیشنهادی خود را در قالب یک پروپوزال به تصویب برسانید و سپس دقیقا طبق آنچه در پروپوزال پیشنهاد داده اید پایان نامه را به انجام برسانید. شروع پایان نامه با پیشنهاد موضوع برای پروپوزال شکل میگیرد. تصور کنیم که در اصفهان هستیم، در حوزه مدیریت بازرگانی خارجی یک شرکت تجاری فعال در حوزه فولاد مشغول به کار هستیم، تا حد زیادی با رویه های بازرگانی خارجی، خرید و فروش و صادرات و واردات و ترخیص آشنا هستیم. خب خیلی خوب است. ما بر اساس این پیشینه و سوابق شغلی و شهری مان میتوانیم یک موضوع و عنوان انتخاب و پیشنهاد کنیم. موضوعاتی از قبیل:

تبیین استراتژی های اثربخش تجارت خارجی صنعت فولاد اصفهان

از سویی هم میبینیم در شرایط تحریم ناجوانمردانه سیاسی و تجاری از سوی امریکا هستیم و انجام تحقیقاتی که درباره این موضوع بلندمدت و پایدار به بهبود وضع موجود میتواند کمک نظری و عملی خوبی داشته باشد، خب حال موضوع مان را کاملتر و محدودتر میکنیم. مهم اینکه موضوع در مقطع کارشناسی ارشد هر چه محدودتر و دارای قلمرو های دقیق تر و جزئی تر باشد متقن تر است و موضوع ما به این شکل تغییر می یابد:

شناسایی استراتژی های اثربخش تجاری صادرات صنایع فولاد اصفهان در شرایط تحریم

ما همزمان با پیشنهاد موضوع باید یک یا چند نمونه مقاله بیس ISI هم به دانشگاه و گروه و اساتید راهنما و مشاور ارائه بدهیم. اگر مقاله ای یافتیم که تمام متغیرهای تحقیق ما را در بر داشت که چه بهتر، وگرنه باید چند مقاله داشته باشیم که جداگانه متغیرهای ما را تحت پوشش قرار دهید. در لینک زیر میتوانید با اینکه مقاله بیس چیست بیشتر آشنا شوید:

مقاله بیس و ویژگی های آن

پس از پیشنهاد موضوع و مقالات و پروپوزال و تایید آن نوبت به انجام پایان نامه میرسد. شاید خیلی از دوستان در این مرحله از تهیه پایان نامه و یا حتی در مراحل نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد به دنبال بهترین موسسه انجام پایان نامه باشند تا بهترین نمره پایان نامه را هم کسب کنند. بدانند که قیمت و هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در تهران، شیراز، اهواز، ساری یا اصفهان چقدر است. هزینه نوشتن پروپوزال پایان نامه چقدر است؟! در واقع موسسه پایان نامه نویسی کاری که انجام میدهد اینست که پایان نامه شما را بدست عده ای میسپارد که سری دوزی میکنند و کپی کاری انجام میدهند؛ بخصوص در مکانهایی که بصورت مجلل صرفا جهت انجام پایان نامه تدارک دیده شده است و امور پایان نامه در جایی دیگر و توسط افرادی دیگر پیش میرود. بدیهیست که برای انجام پایان نامه و پروپوزال نویسی دنبال مشاوران شریفی باشیم که صادقانه به ما بشکل خصوصی یاری برسانند، همانطور که در درس ریاضیات دبیرستان از تدریس خصوصی بهره مند میشدیم. اما مشاوران شریف ما برای پایان نامه نویسی و انجام پروپوزال کارشناسی ارشد چه کسانی هستند و چگونه یک مشاور خصوصی صادق و کاردان و کارشناس بیابیم؟

سایت پی اچ دی پروپوزال تنها پایگاهی است که توسط خود مشاوران پشتیبانی میشود و شما با خود مشاور پایان نامه در ارتباط هستید و حتی بصورت آنلاین هم میتوانید سوالات خود را مطرح کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین در پایگاه داده سایت پی اچ دی پروپوزال میتوانید از منابع و نمونه تحقیقاتی که صرفا برای نمونه و آموزش تهیه شده اند بهره مند شوید و با هزینه و قیمتی بسیار پایین آنلاین دانلود کنید. برای مشاوره میتوانید با ما تماس تلفنی برقرار کنید و برای تهیه نمونه های پژوهش اعم از نمونه فصل دوم پایان نامه، ایبوک ها، پرسشنامه محقق ساخته و استاندارد، پیشینه و سوابق تحقیق اعم از داخلی و خارجی، کتب آموزشی، نمونه پایان نامه های فارسی و انگلیسی فول تکست و غیره میتوانید به اینجا مراجعه کنید. گاهی نمونه منابع میتواند کمک خوبی برای انجام پایان نامه و پروپوزال نویسی باشد و به شما این امکان را بدهید که بهترین موسسه پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی خود شما باشید.

ما در این پایگاه داده در تلاشیم آموزش هایی فراهم کنیم که دانشجو بتواند به مدد آن خود به نگارش و طراحی تحقیقاتش اعم از نوشتن مقاله، نوشتن پایان نامه، نوشتن پروپوزال، طراحی پرسشنامه و … اقدام کند و در صورت بروز اشکال یا نیاز به ویرایش و ادیت به پی اچ دی پروپوزال مراجعه نماید. بدین ترتیب میتوانید معماری و مدیریت پایان نامه خود را به عهده بگیرید و جنبه فکری و مالی نگارش پایان نامه را از ذهن بیرون کنید.

 

ارزیابی کیفیت محتوا

پیشنهاد پی اچ دی پروپوزال برای شما: