پی اچ دی پروپوزال
اپلای دکتری

مشاوره پایان نامه مدیریت

راهنمای انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی،مالی،دولتی،کارآفرینی،حسابداری و صنایع

تصور کنید در حال انجام تحقیق و پژوهش برای تهیه پایان نامه و پروپوزال اید، ۴تا دوستید و در رشته گرایش های مدیریتی مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی و صنعتی درس میخونید. خب هر کدومتون روش خودتونو برای تحقیق و پژوهش پایان نامه و پروپوزال انتخاب میکند؛ از همون مرحله انتخاب موضوع و عنوان پایان نامه گرفته تا مراحل نوشتن پروپوزال.

فرض میکنیم مائده مدیریت مالی میخونه، باران مدیریت بازرگانی، دولت مدیریت دولتی و صولت مدیریت صنعتی میخونه.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت مالی

تو قصه ما مائده از همون شروع مراحل نوشتن و نگارش پایان نامه میره سراغ کتاب های روش تحقیق متعدد و تا میتونه جزوه درس روش تحقیق درباره مدیریت مالی و حسابداری و حسابرسی و بورس اوراق بهادار و .. جمع آوری میکنه.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

باران هم میره سراغ نمونه پروپوزال های آماده مدیریتی با موضوعات مدیریت بازرگانی، برندینگ، خرید و فروش داخلی و خارجی، بازرگانی خارجی، صادرات و واردات و حسابی نمونه پایان نامه آماده کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت بازرگانی دانلود میکنه تازه یجام پیدا کرده که دانلود رایگان نمونه پروپوزال ها و پایان نامه ها رو تو گرایش مدیریت بازرگانی میشه راحت انجام داد.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

آقا دولت که مدیریت دولتی رو برای تحصیلات تکمیلی و یادگیری های عالی انتخاب کرده هم بیکار نمونه و تا میتونه مقاله های فارسی و انگلیسی ISI انتخاب و دانلود کنه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

حالا صولت میمونه و حوضش. اما صولت که اهل مطالعه و پژوهش در صنایع و مدیریت صنعتی هست، تصمیم گرفته با مشاوره و راهنمایی دوست پسرخاله ش که فارغ تحصیل مقطع دکتری مدیریت صنعتی هست و تازه از رساله دکترا ش دفاع کرده، انجام امور پایان نامه و پروپوزال شو محقق کنه. صولت با مشاوره مشاور دکتری ش یه راه ترکیبی و تطبیقی برای انجام پایان نامه ارشد مدیریت پیدا کرد؛

ایشون دو نمونه پایان نامه مدیریت صنعتی جدید مرتبط با موضوع خودش از سایت پی اچ دی پروپوزال دانلود کرد، یه کتاب روش تحقیق در مورد مراحل انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت به قیمت و هزینه خوبی از میدان انقلاب تهران خریداری کرد و موضوعات پیشنهادی خودش رو قبل از ارائه به استاد درس و واحد پایان نامه، با مشاور خصوصی ش در میون گذاشت، مشاور خصوصی بهش گفت که موضوعاتش خیلی کلی هستن باید دنبال دانلود مقاله بیس باشه و اصول انتخاب موضوع پایان نامه رو رعایت کنه.

صولت بجای اینکه وقت کمشو به خوندن صدها صفحه نمونه پژوهش های روش تحقیق تخصیص بده، به سایت پی اچ دی پروپوزال مراجعه کرد و از بخش آموزش، همه آموزش هایی که برای نوشتن یک پایان نامه و پروپوزال لازم بود رو یادداشت برداری کرد.

مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

بگذریم، صولت مجموعه کارهایی که دوستانش به قیمت از دست دادن زمان و هزینه زیاد انجام داده بودن رو بصورت برگزیده تر و با صرف زمان کمتر انجام داد و با راهنمایی و مشاوره یک مشاور یا در واقع یک دوست و همراه تونست بهترین موسسه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رو پیدا کنه؛ بله بهترین موسسه نگارش پایان نامه خودش بود به این شرط که با راهنمایی و مشاوره یک فرد دارای تجربه بتونه از تکراری شدن راه های رفته در موضوعات مختلف در مراحل نوشتن پایان نامه جلوگیری کنه.

در واقع میشه گفت مشاوران شریف پایان نامه خود دانشجویان هستند به شرطی که خرید پایان نامه ارشد رو از خودشون انجام بدن!!!؛ داشتن نگاه اصولی با راهنمایی و مشاوره یک فرد متخصص در زمینه پایان نامه در این زمینه خیلی کمک میکنه. مثلا مشاور در مراحل انجام پایان نامه میتونه کمک خوبی به انتخاب مطالعه موردی یا در واقع همان کسب و کار انتخابی انجام بدهند و یک نوع خلاقیت و کارآفرینی در مراحل نوشتن پایان نامه داشته باشند. بخصوص زمانی که پایان نامه نیاز به ویرایش و ادیت دارد، مشاور خصوصی، علاوه بر مشاور دانشگاه میتونه نقش مشاوران شریف رو ایفا کنه و خیلی سفارش شده شما رو به سمت پایانی ساختن پایان نامه و رساله کارشناسی ارشد سوق بده. این همان بخش خدمات پایان نامه یا خدمات مشاوره پایان نامه است که سایت پی اچ دی پروپوزال به عنوان یک مشاور میتونه در فرآیند انجام پایان نامه و پروپوزال، همراه کارآفرین شما باشه.

در صورتی که نیاز به یک مشاور اختصاصی و دانشگاهی برای مشاوره و خدمات پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری مدیریت دارید، همین الان با پی اچ دی پروپوزال تماس بگیرید و سفارش همراهی را درج کنید.

ارزیابی کیفیت محتوا

پیشنهاد پی اچ دی پروپوزال برای شما: