پی اچ دی پروپوزال
مشاوره پروپوزال و پایان نامه دکتری مدیریت

نمونه پروپوزال برای پذیرش اپلای به زبان انگلیسی

توجه به نمونه و مشاوره فرد متخصص در اپلای پذیرش دوره دکتری خارج؛ اخذ بورس، فاند و گرانت

نمونه پروپوزال برای پذیرش اپلای به زبان انگلیسی

بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد برای دوره دکتری به فکر گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارجی هستند. نمونه پروپوزال برای پذیرش اپلای به زبان انگلیسی جزء جدایی ناپذیر اپلای است؛ بطوریکه دانشگاه های خارج از کشور معمولا علاوه بر مدرک زبان انگلیسی، رزومه تحصیلی و علمی قوی، یک پروپوزال برای اپلای به زبان انگلیسی از شما میخواهند. برای نوشتن یک پروپوزال دکتری ویژه پذیرش اپلای، اغلب دانشجو با تنگناهایی برای نگارش همراه است. چرا که پروپوزال پذیرش بجز برخورداری از الگوهای یک پروپوزال استاندارد، مستلزم برخورداری از یک سری نوآوری هایی است که به واسطه آن دانشگاه خارجی شما را واجد شرایط بداند و صلاحیت پذیرش را تایید و تصویب کند. همچنین ممکن است اپلای پذیرش دانشگاه های خارجی برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز انجام شود.

رعایت الگوهای علمی در نگارش یک پروپوزال برای اپلای و گرفتن فاند اهمیت ویژه ای دارد. توجه به مدل پیشنهادی و یکپارچگی سوالات، فرضیات، اهداف و مسئله تحقیق نقش زیادی در پذیرفته شدن پروپوزال دارد. در مقاله ای با لینک زیر، به نکات آموزشی مرتبط با این موضوع نگاهی داشته باشید

در صورتی که شما هم قصد اپلای در یک دانشگاه خارجی دارید، چه بهتر که با چند نمونه پروپوزال برای پذیرش، Research proposal، به زبان انگلیسی آشنا شوید. در سایت پی اچ دی پروپوزال میتوانید چند نمونه پروپوزال به زبان انگلیسی دانلود کنید و با اجزای استاندارد و رایج نگارش پروپوزال آشنا شوید و سپس خود اقدام به نوشتن پروپوزال پذیرش اپلای خود اقدام کنید. نمونه پروپوزال برای پذیرش اپلای به زبان انگلیسی باید دارای استانداردهایی باشد که عدم رعایت آن ممکن است تمام زحمات شما برای اخذ پذیش و گرفتن اپلای را به هدر دهد. بهتر است برای نوشتن Research proposal اپلای از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

یک نمونه پروپوزال اپلای به زبان انگلیسی

مقالات آموزشی مرتبط