پی اچ دی پروپوزال
اپلای دکتری

نیاز شما چیست؟

تبیین نیاز محقق و پاسخ چابک و اقتضایی پژوهش محور در راستای رفع نیاز

سایت پی اچ دی پروپوزال بر اساس نیاز دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت و مهندسی صنایع، عمران و گرایش های آن از جمله مدیریت بازرگانی، اجرایی، صنعتی، دولتی، مهندسی صنایع سیستم و بهره وری، عمران سازه و مدیریت ساخت و دیگر گرایش ها شکل گرفته است.

هدف پی اچ دی پروپوزال، صرفا پاسخ به نیازهاست. ما برای این فعال هستیم و محتوای سایت را میسازیم که بدانیم نیاز شما چیست و چگونه میتوانیم بخش های مختلف سایت را مانند یک بانک علمی و پایگاه داده پاسخگو برای شما عزیزان آماده سازی کنیم.

از جمله کارهایی که پی اچ دی پروپوزال برای پاسخگویی به نیاز بازدید کننده که غالبا محققین، پژوهشگران و دانشجویان هستند انجام داده است، آماده کردن رکوردهای کاربردی وسیعی در حوزه های تحقیق است. از جمله ای رکوردها میتوان پرسشنامه های متعدد محقق ساخته، پرسشنامه های استاندارد گردآوری شده از منابع مختلف علمی بصورت تک موردی، ایبوک ها و کتابهای مدیریتی زبان اصلی و اورجینال و بهترین نمونه پروپوزال های ویژه روش تحقیق را نام برد. همچنین پی اچ دی پروپوزال برای آماده ساختن ذهن محقق برای نوشتن فصل های مختلف پایان نامه، این امکان را میسر ساخته است تا دانشجو بتواند چند نمونه آنلاین از فصول پایان نامه را نیز دانلود کند.

یکی از دغدغه های دانشگاهی برای نوشتن تحقیق، سمینار، پروژه، محتوای فصل دوم پایان نامه و نیز مقاله های علمی پژوهشی و ترویجی ISI، ISC به زبان فارسی و انگلیسی را میتوان دستیابی به پیشینه های گردآوری شده تحقیق در نظر گرفت، پیشینه شامل سوابق داخلی و خارجی تحقیق شماست که در فرمت های مختلفی مانند مقاله، پایان نامه داخلی و خارجی، تحقیقات علمی، گزارش های سازمانی، مقالات علمی، کتابها و دیگر نوشته های پژوهشی وجود دارد. سایت پی اچ در پروپوزال برای پاسخ به این نیاز، بخشی نیز به عنوان پیشینه و سوابق تحقیق آماده کرده است که با مراجعه به آن میتوانید در موضوعات و عناوین مختلف به جستجوی پیشینه و سابقه داخلی و خارجی تحقیق بپردازید و هر چند تعداد که نیاز داشته باشید دانلود کنید یا سفارش دهید.

همچنین در این سایت بخشی به عنوان مقاله بیس پایان نامه در نظر گرفته شده که هم میتوانید چند نمونه مقاله بیس رایگان و آنلاین دانلود کنید و هم میتوانید سفارش دریافت مقاله بیس رایگان درج کنید.

در بخش پایان نامه های خارجی میتوانید به تناسب رشته و گرایش خود به دانلود چند نمونه پایان نامه خارجی ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به رایگان دانلود کنید. از منوی اصلی سایت میتوانید گزینه پایان نامه خارجی را باز کرده و گرایش خود را انتخاب نموده و پایان نامه مورد نظر خود را رایگان دانلود کنید.

علاوه بر مقالاتی که انحصارا توسط پی اچ دی پروپوزال نگارش یافته و در منوی اصلی سایت در دسترس شما بازدید کننده گرامی هست، شما میتوانید از منوی اصلی سایت به راهنمای فصول که روش، نحوه و مراحل انجام فصل های پایان نامه را به شما آموزش میدهد مراجعه کنید و همانجا یک یا چند نمونه فصل کامل پایان نامه سفارش دهید.

یکی از دل نگرانی ها و نیازهای دیگر دانشجویان و محققین انتخاب موضوع تحقیق و پایان نامه است که برای پاسخ به این نیاز هم در این وبسایت تمهیداتی اندیشیده شده است؛ بطوری که میتواند به رایگان یک پک کامل موضوعی در رشته گرایش های مدیریت دانلود کنید و همچنین سفارش رایگان ارائه و انتخاب موضوع درج کنید.

ما ساخته شده ایم که به نیاز شما پاسخ دهیم. نیاز پژوهشی شما چیست؟

نیاز شما چیست؟
5 (100%) 1 vote

پیشنهاد پی اچ دی پروپوزال برای شما: