پی اچ دی پروپوزال
مشاوره پروپوزال و پایان نامه دکتری مدیریت

 هزینه نوشتن و انجام پروپوزال پایان نامه

قیمت انجام پروپوزال,قیمت انجام پایان نامه دکتری,هزینه نوشتن پروپوزال دکتری,مشاوره پایان نامه,پروپوزال دکتری اپلای بورسیه فاند و گرانت

قیمت انجام پروپوزال پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

هزینه نوشتن پروپوزال پایان نامه معادل مدت زمانیست که برای انجام پروپوزال یا پایان نامه صرف میکنید. قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد به معنی انجام فصل اول پایان نامه شامل کلیات و مقدمات تحقیق، انجام فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد شامل محتوای ادبیات و پیشینه تحقیق که کلیه سوابق داخلی و خارجی و تئوری های مرتبط با تحقیق را در بر میگیرد، تهیه فصل سوم پایان نامه یا متدولوژی و روش تحقیق، انجام تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه در فصل چهارم پایان نامه با نرم افزار های تجزیه و تحلیل آماری مانند SPSS و LISREL، انجام فصل پنج پایان نامه که مشتمل بر نتیجه گیری، پیشنهادات و خلاصه تحقیق میباشد.

هزینه راهنمایی نوشتن و قیمت تهیه پروپوزال پایان نامه و  هر یک از فصل های پنجگانه پایان نامه ارشد در تمام رشته ها توافقی است.

نوشتن پروپوزال پایان نامه دکتری

برای نوشتن و مشاوره فصل های پایان نامه از منابع دست اول و غیرتکراری استفاده میشود. منابع عینا ارائه میشود. بهترین کاری که برای نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری میتواند انجام داد این است که منابع استفاده شده هایلایت شود و در اختیار استاد راهنما قرار گیرد. حتی برای نوشتن پروپوزال اپلای، بورسیه و گرفتن فاند و گرانت، بهتر این است که منابعی که در پروپوزال بکار رفته را در فایل PDF هایلایت کنید و به پیوست مدارک پروپوزال و رزومه در یک فایل زیپ ارسال کنید. طبیعتا در نگارش پروپوزال دکتری اپلای، بورسیه، دکتری داخل و دانشگاه های سراسری و آزاد، نمیتوان یک پاراگراف کامل را عینا به پروپوزال یا فصل های یک پایان نامه ارشد یا رساله دکتری وارد کرد. شما باید تفسیر خودتان را متناسب با منبع و ریفرنس انتخابی در رساله درج کنید. حال، این منبع یا منابع میتونه مقاله ISI باشه، ایبوک باشه و یا مقالات علمی پژوهشی داخلی.

هزینه انجام پروپوزال پایان نامه دکتری

مسلما برای نوشتن پروپوزال پایان نامه یا خود فصل های پنجگانه پایان نامه دکتری ما هزینه هایی داریم و قیمت و پولی را باید بپردازیم. در نوشتن پروپوزال و خود رساله دکتری، مواردی مثل تایپ، ترجمه منابع تخصصی، هزینه های خرید کتاب و نیز مقالاتی که باید از سایت هایی مثل سیویلیکا خریداری کرد، قیمت و هزینه ای تعریف شده است که باید در طی مراحل انجام پایان نامه این موارد را هم در نظر داشته باشیم. گرچه ما معتقدیم بهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد و دکتری خود دانشجو است اما موسسات علمی هم هستند که وظیفه گردآوری و تدوین داده ،ترجمه و تایپ را با هزینه ای مناسب بعهده میگیرند. ما باید برآورد کنیم فرصت از دست رفته ما و تناسب آن با قیمت و هزینه ای که برای انجام گردآوری داده ها، ترجمه و … چطور است؟. اگر ما در طول یک ماه حقوق و پاداشی معادل یک میلیون و هشتصد ۱۸۰۰۰۰۰ هزار تومان در شغل خود دریافت میکنیم، و نیز تصمیم بگیریم که یک ماه مرخصی بدون حقوق و دستمزد داشته باشیم و صرف انجام پایان نامه و گردآوری داده ها و ترجمه و .. کنیم میدانیم که ضرر کرده ایم، چون یک موسسه علمی پژوهشی ممکن است طی همین زمان و هزینه، عملیات مربوط به نگارش پایان نامه ما از قبیل تایپ و ترجمه و گردآوری منابع و .. را با مبلغ ۳۰۰ هزار تومان انجام دهد. ما مبلغ ۳۰۰ از ۱۸۰۰ کسر میکنیم و ۱۵۰۰ تومان سود داریم و فرصت از دست رفته ای نخواهد بود و بالعکس آن که به صرف خواهد بود..

هزینه و فرصت نگارش محتوای پایان نامه و مثال انجام فصل دوم ادبیات تحقیق و پیشینه

در مجموع، هزینه نوشتن یک پایان نامه معادل زمان و زحمتی است که شما برای نگارش و انجام آن صرف میکنید. باید بدانیم که انجام پروپوزال و پایان نامه جز با زحمت فراوان و خوردن دود چراغ میسر نیست. در مسیر اجرایی ساختن پایان نامه باید یک مدیریت و روانشناسی به خرج بدهیم و حسابداری هزینه و درآمد و فرصت از دست رفته را مهندسی و معماری کنیم. بدانیم که فرضا نوشتن محتوای فصل دوم پایان نامه که سرشار از ایده ها، نظریه ها، پیشینه و سوابق تحقیق در زمینه داخلی و خارجی است، بدون صرف زمان امکانپذیر نیست. ما ابتدا باید منابع را گزینش کنیم، منابع خارجی را ترجمه سلیس انجام بدهیم، یکپارچگی مطالب و همخوانی آن با پروپوزال و دیگر فصل های پایان نامه رعایت کنیم، از تکراری شدن محتوای ادبیات تحقیق بر حذر باشیم و یک فصل تکمیل شده را آماده و مهیا کنیم که حدود ۸۰ منبع داشته باشد و شامل ۱۰۰ صفحه مطلب باشد. با درک و پیش بینی این مثال، خیلی بهتر میتوانیم جهت انجام آن و سفارشی سازی اش قدم برداریم. پروپوزال یا هر یک از فصل های پایان نامه کارشناسی ارشد، طبق موضوع پایان نامه شما باید تهیه شود.

در پی اچ دی پروپوزال، پیشنهاد موضوع پایان نامه بر اساس مقاله بیس ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ انجام میگیرد. قبل از شروع به نوشتن پروپوزال پایان نامه، تاییدیه غیرتکراری بودن موضوع پایان نامه ایرانداک را در دست داشته باشید. برای آشنایی با ایرانداک و روش گرفتن تایید غیر تکراری بودن پایان نامه به لینک زیر مراجعه کنید:

تکراری نبودن پایان نامه، پیشینه و ثبت موضوع پایان نامه در ایرن داک

بهتر است برای نوشتن Research proposal اپلای از یک فرد متخصص کمک بگیرید. پی اچ دی پروپوزال در این زمینه میتواند کمکهای خوبی ارائه دهد.

قیمت انجام پایان نامه دکتری

هزینه های آماده سازی و انجام یک پایان نامه دکتری از مرحله انتخاب موضوع شروع میشود؛ برای آماده کردن یک پایان نامه حرفه ای دوره دکتری PHD ابتدا یک موضوع خوب انتخاب کنید که حداقل ۵ مقاله بیس اتکایی برای انجام رساله دکتری خود داشته باشید و مدل های مفهومی آن روشن ترسیم شده باشد. سعی کنید برای کاهش هزینه های بعدی خود، چکیده چند نمونه مقاله بیس را ترجمه کنید. یا اگر در پی یافتن موضوع رساله دکتری مدیریت ورزشی یا بازرگانی و یا مدیریت آموزشی هستید، از وب سایت های معتبر پیشنهاد دهنده مانند phd proposal کمک بخواهید. خدمات پیشنهاد موضوع رایگان است و هزینه ای متقبل نخواهید شد. همچنین وب سایت هایی مانند پی اچ دی پروپوزال این امکان را فراهم کرده اند که بتوانید مثلا دانلود رایگان رساله دکتری مدیریت آموزشی را انجام بدهید و با الگو و ایده گرفتن از آن، دید اولیه ای برای نگارش بدست آورید؛ که این البته در طول زمان توان خوبی برای نگارش و انجام رساله دکتری را به بار می آورد. مشاوره های موضوعی خصوصی هم میتواند کمک خوبی برای انجام پایان نامه دکتری شما باشد.

مقالات آموزشی مرتبط