نمونه پایان نامه دکتری گراندد تئوری

22,000 ت

دانلود نمونه پایان نامه دکتری که به روش گراندد تئوری یا نظریه داده بنیاد نوشته و تکمیل شده کمتر میتوان در سطح کتابخانه های دیجیتال یافت. مراحل گراندد تئوری معمولا متمایز از دیگر مراحل روش تحقیق مندرج در رساله های دکتری است؛ چرا که خواص عام و کلی دیگر متدولوژی ها را ندارد. در این پایان نامه دکتری، مراحل گراندد تئوری به زبان ساده و خلاصه مطرح شده است. همچنین مقالات مندرج در انتهای این رساله دکتری نیز کمک خوبی برای مطالعات جانبی مربوط به روش گراندد تئوری یا تئوری زمینه یابی است.
بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود را دریافت کنید.
گراندد تئوری (نظریه زمینه ای) روشی است که برای اولین بار در سال ۱۹۶۷ توسط دو محقق به نام گلیزر و اشتراوس مطرح شده است. این روش منجر به ایجاد شکل معروفی از تحقیق و بررسی در حوزه های آموزش و پژوهش شده است. در این روش تاکید بر نسلی از نظریه های مبتنی بر داده یا داده است که به آن داده بنیاد نیز گفته اند. به بیان دیگر، این روش برخاسته از داده ها است. ** این روش، متفاوت از سایر روش هایی است که درصدد آزمون یک فرضیه فرموله شده توسط محقق هستند ** برای آشنایی کامل با این روش و مطالعه تحلیل ها و بررسی های کاربردی روش داده بنیاد، پایان نامه کامل پیوست را خریداری نمایید و فایل آن را آنلاین دریافت کنید.

توضیحات این منبع علمی تایید شده

Grounded theory

نمونه پایان نامه دکتری گراندد تئوری + یک رساله دکتری آینده پژوهی

دانلود نمونه پایان نامه دکتری که به روش گراندد تئوری نوشته و تکمیل شده کمتر میتوان در سطح کتابخانه های دیجیتال یافت. مراحل گراندد تئوری معمولا متمایز از دیگر مراحل روش تحقیق مندرج در رساله های دکتری است؛ چرا که خواص عام و کلی دیگر متدولوژی ها را ندارد. در این پایان نامه دکتری، مراحل گراندد تئوری به زبان ساده و خلاصه مطرح شده است. همچنین مقالات مندرج در انتهای این رساله دکتری نیز کمک خوبی برای مطالعات جانبی مربوط به روش گراندد تئوری یا تئوری زمینه یابی است.

گرچه یک کتاب گراندد تئوری میتواند کمک خوبی برای نگارش پایان نامه دکتری با روش گراندد تئوری باشد، اما این پایان نامه یک مثال عملی است که این روش تحقیق را با ابعاد مختلف آن به تصویر و اجرا میکشد. تحقیقی با روش گراندد تئوری میتواند نحوه کدگذاری در این تئوری زمینه یابی را با مثالی تکمیل شده نشان دهد. همچنین مصاحبه و روش تحلیل در گراندد تئوری هم از ارزش ویژه ای برخوردار است که نظریه بنیادی گراندد تئوری را میتواند با وضوح بیشتری بشناساند؛ از سویی روایی و پایایی در گراندد تئوری هم از حوزه هایی است که با مطالعه این محصول در قالب یک پایان نامه دکتری و لینک دانلود آن میتواند نقش یادگیرنده و آموزشی در این زمینه داشته باشد و مدیریت ذهن خلاق خوانند را توانمندتر سازد.

همچنین در صورتی که قصد انجام یک پروپوزال دکتری به روش بنیادی گراندد تئوری هم داشته باشیم، این رساله دکتری که دارای ۲۷۰ صفحه است و ضمیمه های یک پایان نامه دکتری تکمیل شده را داراست و شامل ۵ فصل مجزا میباشد و روش گراندد تئوری را بخوبی بسط داده است.

این پایان نامه به فرمت PDF است و از کیفیتی عالی برخوردار است. اگر در پی این هستید که بصورت خلاصه و با مثال بدانید که روش تحقیق داده بنیاد چیست، یا مقاله با روش داده بنیاد و روش تحقیق داده بنیاد کتاب محور نیاز دارید، خرید پایان نامه پیوست این محصول، آموزش علمی خوبی برای این منظور است که رویکرد داده بنیاد را به زبان ساده و پویا آموزش میدهد.

این رساله به راهنمایی استاد دانایی فرد دفاع شده است و مشاوره آن به عهده استاد عادل آذر بوده است و بالاترین سطح نمره یک رساله دکتری را کسب نموده است. این پایان نامه دکتری با هماهنگی با نویسنده و با کسب اجازه فقط به عنوان نمونه ای برای نگارش پایان نامه و پروپوزال دکتری مدیریت و دیگر رشته های مبتنی بر نظریه داده بنیاد گلیزر انتخاب شده است و جنبه آموزشی ـ  کاربردی دارد.

این پایان نامه دارای پیوستهای تجزیه و تحلیل آماری با روش مدلسازی معادلات ساختاری نیز میباشد. همچنین مدل های زیادی در این نمونه رساله دکتری ممتاز مرور شده است. همچنین منابع لاتین و فارسی جدید و ممتازی در این پایان نامه دکتری به کار رفته است. این پایان نامه به روش اکتشافی، مبتنی بر نظریه داده بنیاد است و طراحی مدل و مدلسازی از اجزای اصلی آن است.

برای آشنایی کامل با این روش و مطالعه تحلیل ها و بررسی های کاربردی روش داده بنیاد، پایان نامه کامل پیوست را خریداری نمایید و فایل آن را آنلاین دریافت کنید.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود رساله دکتری گراندد تئوری به زبان فارسی را دریافت کنید.

با خرید این رساله، یک پایان نامه دکتری دیگر نیز با روش آینده پژوهی قابل دانلود رایگان خواهد بود. موضوع این رساله دکتری پسا برنامه ریزی توسعه فناوری های پیشرفته عام در ایران ۱۴۰۴ و با روش تحقیق آینده پژوهی Future Study و سناریو نویسی انجام شده است. این پایان نامه دکتری ۲۰۰ صفحه است.

کتاب گراندد تئوری

تعداد ۲ کتاب گراندد تئوری grounded theory نیز با خرید این محصول قابل دانلود خواهد بود. هر کتاب گراندد تئوری حدود ۱۸۰صفحه است. فرمت فایل کتابهای گراندد تئوری PDF است؛ دو کتاب گراندد تئوری به زبان انگلیسی اند. (در صورت تمایل میتوانید این گزینه را هم با خرید این محصول، به رایگان دانلود کنید). این کتابها از کتاب های نادر نظریه داده بنیاد است. همچنین پی اچ دی پروپوزال در حال ترجمه این ایبوک ها و چند کتاب دیگر است و بزودی نتیجه را در یک کتاب جامع نظریه داده بنیاد در تیراژ بالا منتشر خواهد نمود که به عنوان یک مرجع نفیس علمی دانشگاهی برای روش شناسی تحقیق در پایان نامه های دکتری قلمداد خواهد شد. این دو کتاب گراندد تئوری در زمینه کاربرد گراندد تئوری در رشته مدیریت، استراتژی و بازاریابی هستند.

در این کتاب ها میتوانید نحوه کدگذاری، نحوه تجزیه و تحلیل آماری به روش گراندد تئوری یا نظریه داده بنیاد را نیز بیاموزید.

همچنین این فایل آموزشی تصویری و نموداری کاربرد گراندد تئوری در تحقیقات مدیریت و حسابداری PDF را هم رایگان دانلود کنید.

بی شک پی اچ دی پروپوزال با توجه به زمینه تخصصی عملکرد آموزشی پژوهشی خود، بهترین ها را به شما پیشنهاد میدهد.

به همراه این پایان نامه، ۲۰ مقاله فارسی در رابطه با نگارش پایان نامه (شاخصها، استانداردها، ابزارها و ..) دانلود کنید.

دانلود رایگان ۲۰ کتاب گراندد تئوری به زبان انگلیسی

شما چه میگوئید