پی اچ دی پروپوزال

پکیج مقالات روانشناسی گروهی

41,000 ت

ما برای پایان نامه نویسی و مقاله نویسی نیاز به منبع داریم. یک بسته یا پکیج مقاله دسته بندی شده کمک زیادی به نوشتن مقاله، پایان نامه و پروپوزال میکند. پکیج مقاله شامل یک بسته از مقالات فارسی و انگلیسی ISI است که بمنظور بهره گیری در انجام پایان نامه، نگارش پروپوزال، تدوین و نوشتن مقاله، تهیه سمینار یا پروژه تحقیق و یا دیگر طرح های پژوهشی و دانشگاهی بکار میرود. هر بسته هم یک پکیج آموزش مقاله نویسی و پایان نامه نویسی محسوب میشود و هم خود در بردارنده منابعی برای مقاله و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری است.

برای مثال عنوان بسته مقالات توانمندسازی کارکنان، شامل چند مقاله فارسی و انگلیسی است که فقط در حوزه توانمندسازی کارکنان است و محقق با مطالعه و اقتباس از آنها میتواند بخشهای تحقیق خود مانند محتوای فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری، بندهای پروپوزال تحقیق، فصل های پایان نامه یا مقاله را بنویسد و منابع آن را به دقت وارد کند. بطوریکه در هر مقاله ما چند منبع داریم و منابع هر مقاله در انتهای آن ذکر شده است. مقالات دارای بخش های مختلفی مانند بیان مسئله، روش تحقیق، فرضیات، روش تجزیه و تحلیل و تحلیل آماری و مدل مفهومی و نتیجه گیری هستند که از متن های ترجمه شده یا کتاب ها و دیگر منابع پژوهشی و نیز به دست محققین نوشته شده اند. طبیعتا بخش های ترجمه شده ای که بندی از یک مقاله ISI هستند به عنوان بخش ارزشمندی از هر مقاله فارسی بشمار میروند.

سایت خرید دانلود سفارش نمونه های آماده آموزشی درس روش تحقیق پروپوزال آماده, پرسشنامه محقق ساخته, پرسشنامه استاندارد, بهترین ایبوک های مدیریت و منابع آموزشی آماده برای انجام پایان نامه ارشد و دکتری